Tichá pošta Vodafonu

Pššt, tajné, nikomu to neříkejte, posílame to jenom všem, co se u nás zaregistrovali kvůli iPhone 4! Tohle mne napadá, když čtu „důvěrný“ mailík Vodafonu, u kterého jsem se registroval jako zájemce:

iPhone 4 již brzy
Top border
Left border
iPhone 4 je tady
A díky vaší online registraci na www.vodafone.cz se to dozvídáte jako první. Nejnovější model Apple iPhone 4 začneme jako první oficiálně prodávat již za několik málo dní.
Dáme vám echo
Jako předním zájemcům vám přesně jeden den před záhájením prodeje zašleme e-mail s důvěrnými informacemi, jak si iPhone 4 objednat.

Váš Vodafone

Right border
Bottom border

Přemýšlím, co je tohle za krávovinu. Minulý týden mi operátor sdělil, že cena iPhone4 bude u Vodafonu známa v pondělí. Místo toho přijde takováhle hra na tichou poštu? Pššt, nikomu to neříkej, napsali jsme to jen milonu lidí? Tak nevím, kdo je tady cvok.

Vodafon začne prodávat jako první? Dosavadní zprávy hovořily o tom, že všichni operátoři začnou stejný den! Nebo snad otevře Vodafone krám špeciálně o hodinu dřív? Myslí si dnad Vodafone, že když si se mnou bude hrát na schovávanou, že si telefon spíš koupím od něj?

5 komentářů u „Tichá pošta Vodafonu“

  1. Pingback: Jablickari.cz
  2. Pingback: www.xn--ti-dma.eu
  3. Aha, já jsem se přihlásil nejdřív k Vodafonu, takže jsem mezitím e-mail T-mobilu propásl. Napsali nějaké ceny, nebo taky mlží?

  4. To jsi mě pobavil.VF je telekomunikační operátor a VF prodává služby jako volání a internet.To je jeho obživa.

Komentáře jsou uzavřeny.