Z1 pro iPhone

Po aplikaci ČT24 pro iPhone, která přináší jen přehled zpravodajských článků, do toho pěkně šlápla televize Z1. Její bezplatná aplikace přináší kompletní televizní vysílání v kvalitě, dané momentální rychlostí připojení. Na WiFi si můžete vychutnat byznys a ekonomické zpravodajství ve skvělé kvalitě, ale koukatelné to je i přes Edge, i když v tomhle případě se obraz občas kousne. Pokud chcete snížit objem přenášených dat, můžete zapnout jen zvukový přenos. Aplikace přináší i program, ale neoznačuje v něm pořady, které z důvodu autorských práv nermůže vysílat na internetu.

Ovládání aplikace je prosté. Po spuštění začne rovnou vysílat televizi. Ťuknutím na displej se objeví ovládací prvky:

Ťuknutím na HOTOVO se dostaneme k servisní obrazovce, kde volíme sledování televize, nebo jen poslouchání zvuku, v dolním menu se přepíná vysílání, program, nebo info.


No a program vypadá takhle:

Při sledování televize proteče sítí hodně dat, tohle nebude vadit jen majitelům neomezených tarifů. Recenze a stažení aplikace najdete tady.

2 komentáře u „Z1 pro iPhone“

  1. Připadá mi, že mi to na iPhonu nabíhá dokonce rychleji než YouTube a nekouše se to..

  2. Na Wifi to jede jak dráha, ale když jsem šel z domova do kanceláře, tak na Edge se to dost kousalo. U Vodafonu nemám 3G, takže to nemohu posoudit.
    Škoda, že je Y1 takovej kolovrátek, za hodinu už toho mám plný zuby. Kdyby tohle udělala ČT, to by bylo něco 🙂

Komentáře jsou uzavřeny.